یک دونده, اولین جمله ای که از ایشون شنیدم :هر طور در مورد خودت فکر کنی دیگران در مورد تو همانطور فکر می کنند.*** و اخرین جمله تا الان:اینقدر از این شاخه به اون شاخه نپر!!!*** محمد مهدی کبریتی : این نیز بگذرد*** مجتبی ثاقب: رنگین کمان از آن کسانیست که تا آخرین قطره زیر باران می مانند.*** محسن بهزادمنش: از دل نرود هر آنکه از دیده رود***. مرجان سالاری: همیشه فکر می کردم پشت دیوارهای بلند آدمهای بزرگ زندگی می کنند،ولی حالا می دانم که بلندی دیوارها به خاطرکوچکی آدمهاست *** مهدی استاجی: صبح ماجرای ساده ایست،گنجشک ها بیخود شلوغش کرده اند.***ریحانه صباغ طبسی: به هر جایی که رسیدید ...سپس رویایی بزرگتر بسازید...این رمز بقای شادی و زندگی است.*** Greetings to the authors of the international marketing group blog.Please send your beautiful words for me through the blog post for inclusion in this section.Thanks-Sabbagh Tabasi

الله اکبر. - وبلاگ گروهی بازاریابی بین الملل
X
تبلیغات
زولا
شنبه 2 بهمن‌ماه سال 1389
توسط: recovering

الله اکبر.

ماشاء الله از اول که دست نمی کردید و حالا که بس نمی کنید. آدم فرصت نمی کند که مطالب خوب و قشنگ شما را بخواند.

اما حالا می خواهم ازتان تقاضایی دیگر بکنم. لطفا بجای اینکه مطلب جدیدی از سایت های مختلف جسته و در صفحه ی اول سایت قرار دهید, بروید و با اسم و فامیل خودتان در مطالب بقیه اظهار نظر کنید. 

یعنی اینکه نظر خودتان را راجع به مطلبی که درج شده است بنویسید یا اگر در آن مورد تجربه ای دارید, بنویسید. این البته برای اونهایی که عضو وبلاگ شده اند.

اما اونهایی که عضو وبلاگ نشده اند, هر چه سریعتر به عضویت وبلاگ در آیند و فقط یک مطلب خیلی خوب و کاربردی  به زبان و انشای خودشان بنویسند. فقط یک مطلب.


پس از اینکه همه عضو وبلاگ شدند, در کلاس ما 40 که دانشجو هستند که اگر هر کدامشان هر دو هفته واقعا یک مطلب خیلی خوب به زبان و انشای خودشان بنویسند در هفته هر کدام از ما 20 مطلب بسیار خوب را مطالعه می کنیم و به یادمان می ماند. 

برای سایر انرژی هایتان بروید در بخش نظرات نظر خودتان را در مورد مطالب دیگران بنویسید. بگویید مطلب خوب است. بد است. انتقاد کنید. پیشنهاد بدهید. ایده بدهید. در پشت جبهه فعالیت کنید.

در ضمن تا پایان تصحیح برگه هایتان و اعلام نمره  به من زمان زیادی باقی نمانده است. من برای آنها که لینک مربوطه را ندارند دوباره لینکش را اینجا اعلام میکند.

http://attarmarketing.blogsky.com/1389/10/29/post-113/

نکته ی آخر اینکه تقاضا می کنم که بعد از نوشتن مطالبتان یک دو بار پیش از انتشار از روی آن بخوانید یا به دوست یا خواهر و برادر خود بگویید که بخواند و ببینید که متوجه منظور شما می شود اگر جایی را یکم نامفهوم و سنگین نوشته اید اصلاح کنید و در آخر دکمه ی انتشار را بزنید.

موفق و موید باشید دوستان پر انرژی.

Powered by WebGozar

تماس با ما