یک دونده, اولین جمله ای که از ایشون شنیدم :هر طور در مورد خودت فکر کنی دیگران در مورد تو همانطور فکر می کنند.*** و اخرین جمله تا الان:اینقدر از این شاخه به اون شاخه نپر!!!*** محمد مهدی کبریتی : این نیز بگذرد*** مجتبی ثاقب: رنگین کمان از آن کسانیست که تا آخرین قطره زیر باران می مانند.*** محسن بهزادمنش: از دل نرود هر آنکه از دیده رود***. مرجان سالاری: همیشه فکر می کردم پشت دیوارهای بلند آدمهای بزرگ زندگی می کنند،ولی حالا می دانم که بلندی دیوارها به خاطرکوچکی آدمهاست *** مهدی استاجی: صبح ماجرای ساده ایست،گنجشک ها بیخود شلوغش کرده اند.***ریحانه صباغ طبسی: به هر جایی که رسیدید ...سپس رویایی بزرگتر بسازید...این رمز بقای شادی و زندگی است.*** Greetings to the authors of the international marketing group blog.Please send your beautiful words for me through the blog post for inclusion in this section.Thanks-Sabbagh Tabasi

یک درگاه خوب - وبلاگ گروهی بازاریابی بین الملل
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
جمعه 8 بهمن‌ماه سال 1389
توسط: R.S.T

یک درگاه خوب

 به دنبال صفحه  114 -کتاب اقای صفای -و سه موضوع زیر یه داستان بازاریابی جالب از یه فروش تو انگلستان یادم اومد که شما را تشویق کنم برید (جستو جوی فرصتها در عصر پرتالها) را بخونید بعد اگه خواستید با من بیاید دنبال یک تحقیق خوب اعلام کنید البته من همکارام را انتخاب کردم +شما .

ژاپنی ها اصولا افتخارشون به اینده است انگلیسی ها به گذشته و امریکایی ها هم که هیچی از گذشته و اینده ندارن نمی دونم به چی حالاشون افتخار میکنن خلاصه همه ی بلاد کفر- به قول اقای استاجی - به یک چیزی مفتخرند.ما به چی؟ تکلیف خودمون و دنیارا روشن نمی کنیم .

به هر حال یه جوونی تو اانگلیس 3000تا MP3  پلیر را فقط به خانم های خانه دار فروخت اونم  تنها با یک حرف ساده( این که در زمان مادر ها دیکه وقت نداره تاریخ کهن و باارزش منو به کودکان انتقال بدن )مادرهای ساده هم که دلشون برای تاریخ کشور و کودکان بی اطلاعشون سوخت برای انتقال داستانها یک پلیرر برای کودک دلبندشان می خرند و تازه از امکان تعویض داستان های ان هم بعد از مدتی برخوردار می شوند و ان جوان برای این کار هم ماهانه مبلغ زیادی درامد مجدد دارد .

به این می گن یک درگاه درست و حسابی یعنی فروش انبوه به بازار خاصی که خدمان خلقش کردیم همان اقیانوس ابی که کاملا بی رقیب است.تازه این فروش از کالایی است که همه فکر می کردن بازار ان اشباع شده و خلاصه در مرحله سگ ها از منحنی بوستون قرارداره-یادتون که هست؟ اگه نیست یه سر به وبلاگ های همسایه بزنید اونا همش از این چیزا می گن-

 

دوستان جدید اگر نمی دونید پرتال یا اقیانوس ابی یعنی چی به لینک من سر بزنید خوشحال می شم .

با تشکر

 

 

Powered by WebGozar

تماس با ما