یک دونده, اولین جمله ای که از ایشون شنیدم :هر طور در مورد خودت فکر کنی دیگران در مورد تو همانطور فکر می کنند.*** و اخرین جمله تا الان:اینقدر از این شاخه به اون شاخه نپر!!!*** محمد مهدی کبریتی : این نیز بگذرد*** مجتبی ثاقب: رنگین کمان از آن کسانیست که تا آخرین قطره زیر باران می مانند.*** محسن بهزادمنش: از دل نرود هر آنکه از دیده رود***. مرجان سالاری: همیشه فکر می کردم پشت دیوارهای بلند آدمهای بزرگ زندگی می کنند،ولی حالا می دانم که بلندی دیوارها به خاطرکوچکی آدمهاست *** مهدی استاجی: صبح ماجرای ساده ایست،گنجشک ها بیخود شلوغش کرده اند.***ریحانه صباغ طبسی: به هر جایی که رسیدید ...سپس رویایی بزرگتر بسازید...این رمز بقای شادی و زندگی است.*** Greetings to the authors of the international marketing group blog.Please send your beautiful words for me through the blog post for inclusion in this section.Thanks-Sabbagh Tabasi

راهنماهای علمی برای گفتار موثر - وبلاگ گروهی بازاریابی بین الملل
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 28 اسفند‌ماه سال 1389
توسط: نسرین

راهنماهای علمی برای گفتار موثر

واسه اینکه یک مدیر گفتار موثر و نافذی داشته باشه در هنگام برقراری ارتباط و گفتگو با دیگران ر 

عایت نکاتی الزامی است که اون نکات عبارتند از:  

۱-ادب کلام:ادای سخنان احترام امیز نه تنها به افراد زیر مجموعه شخصیت القا میکند بلکه جایی نیز در دل انان برای گوینده مودب باز میکند. 

۲-ارامش و متانت: نشانگر تسلط شما بر اوضاع و احوال سازمان بر امور جاری و بر خویشتن است. 

۳-مرتبط و هدفمند ........

۴-ملایمت؛صداقت و مهربانی 

۵-برای تایید دیدگاههای خود شواهد و دلایل محکم ارایه دهید 

۶-توسل به علایق طرف مقابل:برای اینکه یک نفر را متقاعد سازید لازم است بفهمید چه چیزی او را راضی میسازد. سبس هنگامی که تقاضایی از او میکنید خود را در جایگاه او فرض کنید.رفتار هر کس در جهت علایق فردی وی جهت میابد. 

۷-استفاده از منطق 

۸- استفاده از جزوه های هیجانی:سعی کنید به درون فرد راه یافته و از علایق نفرتها و شکست ها و نومیدی کلی وی اگاهی حاصل کنید.سبس اینگونه اطلاعات را در راستای شکل بخشیدن به انچه میگویید و نیز شیوه گفتن ان مورد استفاده قرار دهید. 

 

Powered by WebGozar

تماس با ما