یک دونده, اولین جمله ای که از ایشون شنیدم :هر طور در مورد خودت فکر کنی دیگران در مورد تو همانطور فکر می کنند.*** و اخرین جمله تا الان:اینقدر از این شاخه به اون شاخه نپر!!!*** محمد مهدی کبریتی : این نیز بگذرد*** مجتبی ثاقب: رنگین کمان از آن کسانیست که تا آخرین قطره زیر باران می مانند.*** محسن بهزادمنش: از دل نرود هر آنکه از دیده رود***. مرجان سالاری: همیشه فکر می کردم پشت دیوارهای بلند آدمهای بزرگ زندگی می کنند،ولی حالا می دانم که بلندی دیوارها به خاطرکوچکی آدمهاست *** مهدی استاجی: صبح ماجرای ساده ایست،گنجشک ها بیخود شلوغش کرده اند.***ریحانه صباغ طبسی: به هر جایی که رسیدید ...سپس رویایی بزرگتر بسازید...این رمز بقای شادی و زندگی است.*** Greetings to the authors of the international marketing group blog.Please send your beautiful words for me through the blog post for inclusion in this section.Thanks-Sabbagh Tabasi

تبریک و تشکر برای سالروز تولد وبلاگ بازاریابی یک دونده - وبلاگ گروهی بازاریابی بین الملل
X
تبلیغات
زولا
شنبه 19 آذر‌ماه سال 1390
توسط: R.S.T

تبریک و تشکر برای سالروز تولد وبلاگ بازاریابی یک دونده

مرسی بچه ها ممنون از همگی؛عذرخواهی می کنم که یادم رفته بود؛ به استاد عزیزمون یک دونده هم تبریک ویژه می گم؛ و برای این یک سال از طرف خودم که یک عضو کوچیک این مجموعه ی با صفا و واقعا و واقعا و واقعا با ارزش بودم, به تک تکتون (می تونید به لیست مراجعه کنید-شوخی) خداقوت می گم. تبریک و شاد باش. موفق باشید دوستای خوبم.

راستی خدا را شکر یه بار تو عمرم واسه یه تولد قافلگیر شدم مرسی مرجان جونم. بازم خودت. و البته میلاو جونم که همیشه هواست جمع ه دمت گرم همتون کارتون درسته. انشالله باز هم پر انرژی و پر شور اینجا دور هم جمع بشیم. انصافا تو این مدت که اینجا نبود هیچ گروه و جامعه ی مجازی و واقعی دیگری را نتونستم بگذارم جای خالی این وبلاگ و بچه هاش و مهمتر استاد عزیزمون.واقعا اینجا دنیایی داره با ادمهایی بزرگ و با ارزش که در نوع خودشون حداقل برای زندگی من تکرار شدنی نیستند.

سعی هم حتی کردم ولی هیچ کجا و هیچ کسی مثل اینجا و مثل شما پیدا نکردم و برای من مثل شما نشدند.بار علمی و اخلاق و تعهد و علاقه و انگیزه و دوستی وصفا و صمیمیت و صداقت و پاکی و درستی و لطف و یادگیری و هر چی بگم از درستی و خوبیتون کم ه ...خلاصه همه چی تموم هستید. انشاله قدرتون را بیشتر بدونم, البته با در کنار تون بودن نه دور بودن.

هیچ کس شما نمی شه و هیچ کس هم نتونست و نمی تونه مثل شما و این وبلاگ برای من باشه.

فدای همتون

 

اخر این سخنرانی ها یه جمله ی معروفی بود می گفت:من متعلق به همه ی شمـــــــــــــا ام. خب بزنید اون دست قشنگه رو ............

با ارزوی توفیق روز افزون برای همه ی شما عزیزانم و ماندگاری و فعالیت این وبلاگ ماندگار


استاد خوبم, یک دونده ی عزیز؛ همکلاسی های عزیزم باز هم این تولد را بهتون تبریک می گم.

از طرف دوست کوچک شما

ریحانه.

Powered by WebGozar

تماس با ما