یک دونده, اولین جمله ای که از ایشون شنیدم :هر طور در مورد خودت فکر کنی دیگران در مورد تو همانطور فکر می کنند.*** و اخرین جمله تا الان:اینقدر از این شاخه به اون شاخه نپر!!!*** محمد مهدی کبریتی : این نیز بگذرد*** مجتبی ثاقب: رنگین کمان از آن کسانیست که تا آخرین قطره زیر باران می مانند.*** محسن بهزادمنش: از دل نرود هر آنکه از دیده رود***. مرجان سالاری: همیشه فکر می کردم پشت دیوارهای بلند آدمهای بزرگ زندگی می کنند،ولی حالا می دانم که بلندی دیوارها به خاطرکوچکی آدمهاست *** مهدی استاجی: صبح ماجرای ساده ایست،گنجشک ها بیخود شلوغش کرده اند.***ریحانه صباغ طبسی: به هر جایی که رسیدید ...سپس رویایی بزرگتر بسازید...این رمز بقای شادی و زندگی است.*** Greetings to the authors of the international marketing group blog.Please send your beautiful words for me through the blog post for inclusion in this section.Thanks-Sabbagh Tabasi

در هر کاری که می کنی بهترین باش - وبلاگ گروهی بازاریابی بین الملل
پنج‌شنبه 28 بهمن‌ماه سال 1389

در هر کاری که می کنی بهترین باش

در حدود هزار سال قبل دانشمندی به محل ساختن بنایی فرستاده شد تا تحقیقاتی انجام دهد.او از محلی داخل جنگل پیشرفت عملیات ساختمان سازی را زیر نظر داشت.کارگران کار میکردند و مشغول انجام وظیفه خویش بودند.سرانجام کنجکاوی دانشمند نظرش را به کارگری که در گوشه ای کار میکرد جلب کرد و از و پرسید:دوست عزیز چه کاری انجام می دهی؟
کارگر نگاه مختصری به او کرد و به کارش ادامه داد و به اختصار پاسخ داد:مشغول کار هستم.
در حالی که از پاسخ کارگر اول راضی نشده بود به کارگر دیگری نزدیک شد و همان سوال را کرد.کارگر پاسخ داد :می توانید ببینید که مشغول خرد کردن سنگ ها هستم.
دانشمند نکته سنج بود و نمی خواست بدون شنیدن پاسخ مناسب آنجا را ترک کند.بنابراین با همان سوال به کارگر سوم نزدیک شد.آن کارگر در حالی که لبخند برلب داشت گفت:مشغول ساختن معبدی هستم.
این حرف چشمان دانشمند را گشود زیرا هر سه آنها مشغول شکستن سنگ های بزرگی به سنگ های کوچک تر بودند اما در ذهنشان آنها یک کار را انجام نمی دادند.
کارگر سوم برای علتی بسیار بزرگ کار می کرد و این نزدیکی او به کارش را نشان می داد. 

 

*دورنما و نقش خودتون در زندگی رو به بهترین نحو انتخاب کنید. شما هم می تونید معبدی با شکوه برای خودتون بسازید.رشد و ترقی هر کدوم از ما انسان ها به خود ما بستگی داره.فرصت هایی که زندگی در اختیار هر کدوم از ما قرار میده می تونه سر لوحه رشدِ لذت بخشی در زندگیمون باشه. فرصت هایی مثل کنکور ارشد یا موقعیت شغلی جدید و یا هر فرصت دیگه ای میتونه فرصت و بهونه ای باشه برای اینکه بهترین بودن خودتون رو به نمایش بذارید.معتقدم همه ی مخاطبان احتمالی این پست و کلاً مخاطبان این وبلاگ فرصتی رو برای ترقی و شگفتی سازی دارن٬ وگرنه الان تو وبلاگ دیگه ای پرسه میزدن.هیچکس بهتر از خود شما از زندگی شما با خبر نیست،پس خودتون هستید که می تونید بیشترین لطف ممکن رو به خودتون داشته باشید؛میل به تغییر رو در وجودتون احساس کنید و برای این تغییر تصمیم بگیرید و گامی بردارید.محدودیت های ذهنی خودتون رو که مانع شما هستن بشکنید. 

بی قراری ذهن ما با تعداد خواسته های ما ارتباط مستقیمی داره.به خاطر همین موضوع ما باید خواسته هامون رو کنترل کنیم...کنترل خواسته ها...
*یادآوری میکنم؛قبل از همه به خودم؛زمان رو نمیشه نگه داشت.الان وقتشه که به افکارتون جامه ی عمل بپوشونید .تکرار اشتباهات گذشته رو متوقف کنید و به افتخار آفرینی فکر کنید...دست  

به کار بشید

 

 

با قدرت قدم بردار

 

                              

"به این امیدم که ساخته هایمان ماندگار شود"

Powered by WebGozar

تماس با ما